’Siyasi Erdem ve Etik’ Kurulundan AK Parti Kırşehir Teşkilatı Ziyareti

AK Parti Genel Merkezi tarafından oluşturulan ’Siyasi Erdem ve Etik’ kurulu üyeleri Kırşehir teşkilatını ziyaret etti.

Kırşehir Teşkilatı ziyaretine, Siyasi Erdem ve Etik Kurul Üyeleri; Mustafa Ünal, Halide İncekara, Güldal Akşit, Ekrem Çelebi katıldı.Onbeş dakikası basına açık olan toplantıda konuşan Halide İncekara,Büyüyen Türkiye’nin cezalandırılmadan önce etik, değer, inanç gibi kavramları içselleştirmesinin kurumsallaşma anlamında çok önemli olduğunu söyledi.İncekara, konuşmasında, “Yüzyılların yolunu almış olan AK Parti 15 yıllık iktidar sürecinde insan değişimi değişen teknoloji artan refah düzeyi bazı değerlerin kaybolmasına sebep olabiliyor.

Onbeş dakikası basına açık olan toplantıda konuşan Halide İncekara,Büyüyen Türkiye’nin cezalandırılmadan önce etik, değer, inanç gibi kavramları içselleştirmesinin kurumsallaşma anlamında çok önemli olduğunu söyledi.
İncekara, konuşmasında, “Yüzyılların yolunu almış olan AK Parti 15 yıllık iktidar sürecinde insan değişimi değişen teknoloji artan refah düzeyi bazı değerlerin kaybolmasına sebep olabiliyor. İşte bu yüzden kongre yapılan illerde ’testi kırılmadan’ önce dikkat edilmesi gereken değerleri öne alarak birlik ve beraberlik çerçevesinde istişareler yapıyoruz”dedi.
Kongre süreçlerini tamamlayan illerde düzenlenen toplantılar toplantı niteliğinden ziyade davranış modellerini yaşamak geçirmek olarak partililere aktarılacak.

Kategori: Faaliyetler
Önceki yazı
Genç Yeteneklerin İcatları Ödüllendirildi
Sonraki yazı
Siyasette Kadının Varlığı
Menü